top of page


KDO JSEM

Vystudoval jsem Divadelní fakultu AMU Praha a později také Divadelní fakultu JAMU v Brně v rámci doktorského studia. Absolvoval jsem celou řadu výcviků a stáží v oblasti veřejného vystupování a to jak v ČR, tak i v zahraničí, např. v Německu, Rakousku a Francii. Mojí specializací se tak logicky staly prezentační a řečnické dovednosti, argumentace, přesvědčování a improvizace.

 

Mými tréninky od roku 2003 prošlo přes 16 500 účastníků z různých společností, jako například zaměstnanci České spořitelny, ČSOB, Vodafone, Nestlé, Heineken, Škoda Auto, Lego a mnoho dalších. Vedl jsem řadu seminářů a workshopů i  v zahraničí, např. v Bratislavě, Krakově, Lipsku, Paříži, Oxfordu nebo Berlíně.

45116277_10156836130923270_5402892541370

Posledních 17 let také pravidelně vystupuji na veřejnosti. Moderuji akce v rámci Filmového festivalu KV, Festival francouzského filmu, pro O2 arénu, konference např. pro KKCG, IMPACT HUB Praha a mnoho dalších. V umělecké oblasti vystupuji v rámci stand-up comedy Na Stojáka, Slam Poetry nebo pro Nudnou konferenci Praha. Spolu s dalšími kolegy jsem v roce 2002 založil Českou improvizační ligu a improvizační divadlo JUST! IMPRO, se kterým pravidelně vystupuji ve Švandově divadle v Praze.

V roce 2012 jsem založil centrum výzkumu a rozvoje improvizace s názvem IMPRO INSTITUT, který připravuje kurzy a workshopy jak pro korporátní klientelu, tak pro veřejnost. V roce 2013 jsem založil Školu improvizace, kterou prošlo přes 600 absolventů. V nakladatelství Grada vydal knihy s názvy Buďte mistry improvizaceTrénink mistrů improvizace.

Pravidelně přednáším na vysokých školách  jako jsou VŠE, FFUK, Metropolitní univerzita, VŠEM. Připravuji řečníky v rámci TEDx Prague na jejich vystoupení a sám jsem také na TEDx Praha v roce 2017 a 2019 vystoupil. Podobně pracuji jako kouč a mentor při přípravě prezentací a vystoupení na konferencích jednotlivců z firemního a korporátního prostředí.

 

bottom of page