Please reload

5 výhod, které vám přinese budování osobní značky

September 7, 2017

 

1) Budování osobní značky je fantastickou příležitostí se sám o sobě dozvědět nové věci.

 

2) Posilujete svou hodnotu na trhu práce. Je nasnadě, že nejen životopisem živ je člověk. Už dnes, ale v budoucnu o to více, bude nutné zaměstnavatelům o sobě říci mnohem dříve, než budete hledat práci.

 

3) Zkultivujete svou digitální stopu. Už dnes řadu lidí trápí historie na internetu, na kterou nejsou zrovna pyšní. Pokud se začnete věnovat své značce včas, je možné některé stopy podchytit či odstranit dříve než vám začnou bránit vašemu rozvoji.

 

4) Budete se rozvíjet v klíčových kompetencích budoucnosti: podnikavost, samostatnost, hledání a orientace v informacích, kritické myšlení, řešení problémů, komunikace, prezentace a samozřejmě rozvoj cizího jazyka. Je to vlastně nejlepší škola, kterou si navíc nemusíte platit, naopak ona bude v budoucnu platit vám.

 

5) Budete mít svůj život ve vlastních rukou. Když začnete budovat svou značku, začínáte pracovat na vlastní samostatnosti a nezávislosti. Vyžaduje to čas, invenci a vytrvalost. Nicméně hrdinou se nikdo nerodí. Hrdinové se zrodí z okolností a jejich správných rozhodnutí.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Následujte nás
Please reload

Hledání podle štítků
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square