O mně

Vystudoval jsem Divadelní fakultu AMU Praha a později také Divadelní fakultu JAMU v Brně v rámci doktorského studia. Absolvoval jsem celou řadu výcviků a stáží v oblasti veřejného vystupování a to jak v České republice, tak i v zahraničí, například v Německu, Rakousku a Francii. Mojí specializací se tak logicky staly prezentační a řečnické dovednosti, přesvědčování a improvizace. 

Mými tréninky a přednáškami od roku 2003 prošlo přes 18 500 účastníků z různých společností, jako například zaměstnanci České spořitelny, ČSOB, Vodafone, Nestlé, Heineken, Škoda Auto, Lego a mnoho dalších. Vedl jsem řadu seminářů a workshopů i v zahraničí, například v Bratislavě, Krakově, Lipsku, Paříži, Oxfordu nebo Berlíně.

Posledních 22 let také pravidelně vystupuji na veřejnosti. Moderuji akce v rámci Filmového festivalu KV, Festival francouzského filmu, pro O2 arénu, IMPACT HUB Praha a mnoho dalších. V umělecké oblasti jsem vystupoval v rámci stand-up comedy Na Stojáka nebo Slam Poetry.

Spolu s dalšími kolegy jsem v roce 2002 založil Českou improvizační ligu a improvizační divadlo JUST! IMPRO, se kterým pravidelně vystupuji ve Švandově divadle v Praze. V roce 2013 jsem založil Školu improvizace, kterou prošlo 500+ absolventů. V nakladatelství Grada jsem vydal knihy s názvy Buďte mistry improvizaceTrénink mistrů improvizace.

Od roku 2016 se také pohybuji v prostředí start-up scény, kde připravuji pitch decky nebo vystoupení founderů pro různé příležitosti. Spolupracuji s akcelerátory Start it @ČSOB, Nakopni Prahu, Social Impact Award, Pražský inovační institut, Silnější hybatelé ČS a s řadou dalších.

Pravidelně přednáším na vysokých školách - VŠE, FFUK, Metropolitní univerzita, VŠEM. Připravuji řečníky v rámci TEDx Prague na jejich vystoupení a sám jsem také na TEDx Praha v roce 2017 a 2019 vystoupil. Podobně pracuji jako kouč a mentor při přípravě prezentací a vystoupení na konferencích jednotlivců z firemního a korporátního prostředí.

+420 776 106 610

martin@vasquez.cz